אין משרות פתוחות כרגע.

תודה שביקרת במרכז הקריירה שלנו.
אנו מזמינים אותך לסקור משרות נוספות, ולהגיש מועמדות למשרות המתאימות לכישוריך.

מי אנחנו?

א .ש. שמרון, י. מלכו, פרסקי ושות' הוא אחד ממשרדי עורכי הדין הותיקים והמובילים בישראל. המשרד נוסד בשנת 1953 על ידי ארווין ש. שמרון ז"ל, שכיהן קודם לכן כפרקליט המדינה. השותף המנהל של המשרד כיום הוא עו"ד יצחק מלכו.

המשרד מתגאה ביכולתו להציע ללקוחותיו שירותים משפטיים מקצועיים, רב לשוניים, אמינים ובאיכות גבוהה ביותר. הניסיון הנרחב והארוך של המשרד בתחומי המשפט השונים מאפשר לו להתמודד עם נושאים חדשים ומורכבים, תוך הבנת צרכי הלקוחות ומילוי דרישותיהם באופן אחראי ואמין.

משרד א.ש. שמרון, י. מלכו, פרסקי ושות' מופיע בקביעות כאחד מהמשרדים המובילים בישראל ברשימות השנתיות הנערכת ע"י Dun & Bradstreet ו- BDI . משרדנו מדורג ברמת איכות 1 ("משרד המוביל בתחומו בישראל") בשני המדריכים המוזכרים בתחום של פירוקים וכינוסים וכן בתחום של תקשורת, וכן מדורג במדריך BDI כאחד המשרדים הידועים בישראל בתחומי הנדל"ן, דיני עבודה, קניין רוחני, תכנון ובניה, ליטיגציה מסחרית ומיזוגים ורכישות.   בנוסף, מדורג המשרד כבר שנים רבות, במדריך ה European Legal 500-  כמשרד מוביל בישראל בתחום הטלקומוניקציה. כמו כן, המשרד הוכר על ידי מדריכים בינלאומיים ועל ידי European Legal Experts כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחומי הקנייןהרוחני, תקשורת וטלקומוניקציה, דיני תכנון ובניה, דיני חברות, משפט מסחרי ואנרגיה ומשאבי-טבע. 

המשרד מנוהל על ידי יצחק מלכו, בסיועם של עו"ד אורן פרסקי ועו"ד דוד נ. שמרון. שותפים נוספים במשרד הם יעקב מלצר, דב אברמוביץ', שי גנור, מיכאל ראבילו, טל רנאל-כהן גיל אפרתי, איציק גולדשטיין, רחל שי ואהרון אילוז. בנוסף לשותפים, מעסיק המשרד צוות של כ- 60 עובדים (מתוכם כ- 35 בתחום המשפטי, בכלל זה עורכי דין שכירים, מתמחים וטרום מתמחים) ומחזיק בסניפים בירושלים, בתל-אביב ובחיפה.

כל עורכי הדין המועסקים במשרד הם ברמה אקדמית גבוהה ביותר, רבים מהם התמחו אצל שופטי בית המשפט העליון. חלק מהם משמשים כעת או שימשו בעבר כמרצים בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים או במוסדות אקדמיים אחרים. מבין יוצאי המשרד יש המכהנים או כיהנו בעבר כשופטי בית המשפט המחוזי בתל-אביב ובירושלים, ויועץ לשעבר של המשרד כיהן כמשנה לנשיא בית המשפט העליון של מדינת ישראל.

תחומי העיסוק העיקריים של המשרד כוללים: תקשורת וטלקומוניקציה; כינוס נכסים פירוקים ופשיטות-רגל; היי-טק קרנות הון סיכון וטכנולוגיה; תאגידים ועסקאות מסחריות;  קניין רוחני; ליטיגציה ופתרון סכסוכים; נדל"ן תכנון ובניה; תשתיות ואנרגיה; ביטוח ובנקאות; דיני עבודה; נאמנויות, עזבונות וירושות; מוסדות צדקה חינוך ותרבות.

משרד א.ש. שמרון, י. מלכו, פרסקי ושות' מייצג לקוחות מהסקטור הפרטי והציבורי בישראל ובעולם. בין  לקוחותינו מן הסקטור הפרטי בישראל ניתן למנות את אחת משתי חברות ההפקה הגדולות בישראל; חברות תקשורת בינלאומיות וספקית שירותי אינטרנט; ספקית טלפוניה סלולארית; חברה ציבורית תעשייתית מובילה; קרנות הון סיכון; ערוצי טלוויזיה ישראליים; חברת המחקר והפיתוח של אחת מהאוניברסיטאות המובילות בישראל, חברות ביטוח ישראליות ועוד רבים.

 

בשנים האחרונות מטפל המשרד  בהליכי חדלות פירעון הגדולים ביותר שהתנהלו אי פעם בישראל בעקבות מינויו של עו"ד מלכו כמנהל המיוחד של 26 חברות מקבוצת חפציבה שהיו מצויות תחילה בהקפאת הליכים והמצויות כיום בהליכי פירוק. קבוצה זו כוללת שתי חברות ציבוריות וחברה מדווחת. מדובר בהליכים בהם מעורבות למעלה מ- 4,500 משפחות של רוכשי דירות, בעשרות רבות של פרויקטים לבניה ברחבי הארץ. עו"ד מלכו, יחד עם צוות שותפים ועורכי דין שכירים, גיבש שורה של הסדרים עם המערכת הבנקאית בישראל אשר אפשרו את השלמת הפרויקטים ואת מסירת הדירות לרוכשיהן; הסדרים אלה עלו יפה והרוכשים – רובם ככולם   - קיבלו זה מכבר את הדירות שרכשו. בשנים האחרונות עוסק עוסק הצוות במגוון רחב של נושאים ועניינים הקשורים בחדלות הפרעון, ובכלל זה איתור ומימוש נכסיה וזכויותיה של הקבוצה. פעולות אלה כרוכות במספר רב של התדיינויות, מתוכן מספר התדיינויות מורכבות בהיקפים של עשרות מליוני ₪ כל אחת.

 כן מטפל המשרד בניהול קרתא- חברה לפיתוח מרכז ירושלים בע"מ (בפירוק), שהיא החברה הממשלתיתהראשונה בישראל הנמצאת בהליכי פירוק, בעקבות מינויו של עו"ד מלכו כמנהל מיוחד. במסגרת ניהול חברת קרתא, השביחו עו"ד מלכו וצוות המשרד את נכסי החברה ודאגו לקיום הליך התמחרות למכירת חניון קרתא, בו נמכרו זכויות החכירה בחניון בסכום של למעלה ממאה מיליון ₪ (סכום שעלה בשיעור ניכר על הערכת השמאי לשווי הנכס).

על לקוחותינו בזירה הבינלאומית נמנים, בין היתר, ממשלת ארה"ב בעניינים הנוגעים לתכנון ובנייה, הוותיקן  וכן ממשלות זרות אחרות, בנק בינלאומי להשקעות מהמובילים בעולם, חברת תקשורת מהגדולות בעולם, רשת טלוויזיה אמריקאית בולטת, ערוצי חדשות אירופאים מרכזיים, תאגיד בינלאומי העוסק בפרסום אנציקלופדיה רבת מוניטין, חברת מכרות ופלדה גדולה ממרכז אמריקה,, גוף פילנתרופי גדול מארצות הברית ותושבי חוץ בפרויקטים למלונאות ומגורים. כמו כן מייצג המשרד משקיעים אמריקאים בליטיגציה מורכבת בהיקף של מאות מליוני דולרים בתחום הביוטכנולוגיה.

במהלך כל השנים מאז היווסדו קיים המשרד קשרים עם ממשלות ישראל, תוך שמירה על גישה א-פוליטית. בין השנים 1996-1999 שימש עו"ד יצחק מלכו, השותף המנהל של המשרד, כשליח מיוחד של ראש ממשלת ישראל וכנושא ונותן הראשי מטעם ממשלת ישראל במו"מ שהתנהל עם הרשות הפלשתינית וממשלת ארה"ב. על לקוחות המשרד מהסקטור הציבורי נמנים חברות ממשלתיות וגופים ציבוריים מתחומי התשתיות, התרבות וההנצחה בישראל. למשרד קשרים עם המנהיגות הכלכלית של המדינה, והוא מייצג אישי ציבור מהבולטים בישראל.  בנוסף לכך, המשרד מייצג גם אנשי עסקים פרטיים בולטים, הן מישראל והן מחו"ל.