אין משרות פתוחות כרגע.

תודה שביקרת במרכז הקריירה שלנו.
אנו מזמינים אותך לסקור משרות נוספות, ולהגיש מועמדות למשרות המתאימות לכישוריך.

מי אנחנו?

מחשבות היא חברת הדרכה והוצאה לאור משפטית, שמלווה את המשפטן מראשית דרכו כסטודנט למשפטים, דרך תקופת ההתמחות ובחינות הלשכה וכלה במהלך הקריירה שלו בעריכת דין או בשפיטה.

מחשבות גם נמנית על חברות ההשמה המובילות בישראל בתחום המשפט, מחשבות SmartJOB, ומפעילה את פורטל הדרושים המשפטי  הראשון בישראל. מלבד תחומי פעילות אלו הרחיבה לאחרונה החברה את פעילותה לתחומים נוספים כגון ראיית חשבון, תיווך במקרקעין ושוק ההון.

בנוסף, למחשבות הזיכיון בלעדי של חברת ההדרכה המשפטית הגדולה בעולם, קבוצת Bar/Bri, ללימודים לקבלת רישיון אמריקאי לעריכת דין.

יתרונה הייחודי של מחשבות טמון בכך שעיקר מוצריה מפותחים IN-HOUSE על ידי צוות עובדים מובחר ומקצועי, תוך בקרה מתמדת על איכות וחדשנות. כך למשל, אחד ממוצרי הדגל של החברה הוא הקודקס, האינציקלופדיה המעשית הראשונה של המשפט הישראלי, שנכתבה למען עורכי הדין העוסקים בפרקטיקה ושהופכת את המשפט ליעיל, לאחיד ולהוגן יותר.

כיום משמשים ספרי הסטודנטים של מחשבות את רובם המוחלט של הסטודנטים למשפטים כמו גם את רוב המרצים; מועדון מחשבות להצלחה, אשר התחיל את פעילותו בשנת 2011 מספק למאות החברים בו את כל הדרוש להם משנה א' ועד להסמכתם כעורכי דין.

רובם המכריע של המתמחים בוחר ללמוד לבחינות הלשכה באחד ממגוון מסלולי הלימוד שמציעה מחשבות, ואוגדני החקיקה, של מחשבות, הניתנים לנשיאה נוחה לבית המשפט, יוצרים שפה משותפת בין הצדדים הטוענים לשופט והפכו ל"תו תקן" בקרב קהילת המשפטנים בישראל.

חברת מחשבות אמונה על שירות אדיב, מהיר ואיכותי לציבור לקוחותיה המגוון – והודות לכך שומרת על מעמדה כחברה המובילה בישראל בתחום המשפט.

 

תמיד לשירותכם,

משפחת מחשבות