שים לב! אתר זה עובד בצורה אופטימלית עם דפדפן מסוג גוגל כרום. להורדת דפדפן גוגל כרום לחץ כאן

מחשבות

לחברת "מחשבות" דרוש/ה עו"ד למתן שיעורים פרטיים כפרילנסר/ית

« למרכז הקריירה לחץ כאן


תיאור המשרה

לחברת "מחשבות" דרוש/ה עו"ד בעל/ת יחסי אנוש מעולים ומשקיען/ית למתן שיעורים פרטיים פרונטליים לסטונדטים בכלל הנושאים הנלמדים בתואר.
העבודה כפרילנסר/ית והשיעורים יערכו במרכז או בחיפה.

* המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

דרישות התפקיד

עבודה כפרילנסר/ית.
ניסיון כמתרגל- יתרון. 

הגש מועמדות למשרה נרשמת כבר בעבר?


משתמש רשום? התחבר

   שחזור סיסמא

מועמדים חדשים

כדי להגיש מועמדות למשרה עליכם ליצור פרופיל מועמד. הפרופיל יהיה מוגן באמצעות שם משתמש וסיסמא כפי שהגדרתם בעת הרישום. חשוב לציין, כי בנוסף להעלאת קובץ קורות החיים, יש למלא את פרופיל המועמד באופן מלא ככל האפשר בכדי להגיע למידת התאמה מירבית להגדרות המשרה.

הודעה כי הנך רשום במערכת

היה ובמהלך הליך מילוי הפרטים האישיים בעמוד זה נתקלתם בהודעה כי הפרטים קיימים במערכת, אזי ייתכן ובעבר נרשמתם למשרה אחרת במערכת זו ו/או אצל מעסיק אחר הנעזר במערכת זו. במצב זה, באפשרותכם להתחבר באמצעות הקלדת שם המשתמש והסיסמא שלכם בקופסאת משתמשים רשומים. במידה ושכחתם את הסיסמא שלכם, באפשרותכם לשחזרה על-ידי הקלדה על הקישור 'שכחתי סיסמא' ולפעול על-פי ההוראות המופיעות.

שאלות מיון ראשוני

בחלק מהמשרות, לפי בחירת המעסיקים, יוצגו בפניכם מספר שאלונים. חשוב להשיב על השאלות שכן הן תורמות לבחינת ההתאמה למשרה.

מוגן בזכויות יוצרים © 2017. כל הזכויות שמורות לחברת סמארט אי קיו בע"מ, האתר והמערכת מופעלים ע"י חברת השמה חכמה בע"מ. מי אנחנו  |  צור קשר  |  דווח על תקלה שים לב: אנו אוספים מידע פרטי באתר זה. בכדי ללמוד כיצד אנו משתמשים במידע שלך, אנא צפה בתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות המידע מסופק למטרות אינפורמציה בלבד ויכול ואינו מדויק. החברה לא תהא אחראית לכל טעות או עיכוב בתוכן, או לכל פעולה הנעשית תוך הסתמכות על רשומות אלו. האתר אינו תומך באינטרנט אקספלורר 6. דפדפנים נתמכים:  Google ChromeSafariInternet Explorer 7+Firefox דרושים עורכי דין